بهائیتِ پس از رسوایی/ ماله کشی اشرافی‌گری سران بهائی!

شنبه, 22 شهریور 1399 06:16 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

فرقه پژوهی : در شرایط سخت اقتصادی مردم ایران و البته برخی از پیروان آئین بهائی ، سران بهائی در کشور که مدعی محرومیت از کار و کسب درآمد بهائیان هستند، از زندگی متمولانه و اشرافی برخوردارند. سران بهائی در داخل کشور به تبلیغ بهائیت و البته قاچاق و فعالیت‌های غیرقانونی سیاسی و اقتصادی مشغولند و در خارج کشور با حربه‌ی مظلوم‌نمایی به دنبال افزایش فشار بر مردم کشور هستند.

تشکیلات بهائیت همواره مدعی است که پس از انقلاب اسلامی تا کنون شهروندانش در ایران، صرفاً به دلیل باور به فرقه‌ی ساختگی بهائیت، از حق کار و کسب درآمد در ایران محروم هستند.
از این‌رو باشگاه خبرنگاران جوان، ضمن انتشار تصاویری از زندگی متمولانه و اشراف‌گونه‌ی یکی از سرکردگان بهائیت در ایران نوشت:
«در این شرایط سخت اقتصادی، این افراد متمولانه در آسایش و آرامش به تبلیغ بهائیت و البته قاچاق کالا و فعالیت‌های غیرقانونی سیاسی و اقتصادی مشغول هستند. مجرمان بهائی همواره توسط رسانه‌ای بیگانه و با حربه مظلوم نمایی بیگناه خوانده شده و دستگیری آنان را صرفا به دلیل بهائی بودنشان عنوان می‌کنند حال آنکه اعضای فرقه بهائیت در ایران اقدام به جاسوسی و فعالیت اقتصادی غیرقانونی می‌کنند.
اعضای فرقه بهائیت خلاف پروپاگاندای رسانه‌ای علاوه بر انحراف عقیده، فعالیت‌های غیرقانونی عدیده‌ای دارند و علیرغم مظلوم‌نمایی، عمده دستگیری‌های اعضای این فرقه نه به واسطه بهائی بودن بلکه به دلیل فعالیت‌های سیاسی و اقتصادی نامشروع است که با برخورد نهاد‌های قضایی مواجه می‌شوند».(1)
اما تشکیلات بهائیت به جای پاسخگویی، باز هم به تکرار ادعاهای دروغ خود پرداخت و در پیامی، از اساس منکر تمامی حقایق شد: «در ادامه فشارها و فرافکنی بر شهروندان بهائی ایران، رسانه‌های حکومت ضمن تکرار ادعاهای خود در مورد این شهروندان، این‌بار مدعی فعالیت‌های تبلیغی برای بهائیت، قاچاق کالا و سایر فعالیت‌های غیرقانونی از سوی این شهروندان شدند».(2)
اما:
اگر به راستی بهائیان چهل سال از حق کار و کسب درآمد محرومند، پس این زندگی اشرافی را از کجا آورده‌اند؟!
آیا چهل سال با توسل به همین مظلوم‌نمایی‌های کاذب، در مجامع بین المللی، به دنبال افزایش تحریم‌ها برعلیه مردم ایران بوده و هستید؟!

آیا افشای برخی از اسامی مفسدان بزرگ اقتصادی وابسته به تشکیلات بهائیت (نظیر شهنام گلشنی، فرزام کمال آبادی) و فعالیت‌های مخرب مفسدان اقتصادی بهائی (در قاچاق و احتکار) و در عین حال تلاش این تشکیلات صهیونیستی برای تحریم هرچه بیشتر مردم ایران در کنار گسترش نافرمانی‌های مدنی در درون کشور و نقش مستقیم در حمایت از جریان‌های برانداز (نظیر تأمین مالی کانال‌های برانداز توسط رابط تشکیلات بهائیت: ساغر کسرایی)؛
 باز هم جای توجیهی برای انکار خیانت‌های تشکیلات بهائی باقی می‌گذارد؟!
آیا معنی شعارهای تعدیل معیشت بهائیت و وحدت عالم انسانی، همین زندگی اشرافی سران بهائی در زمان اوج مشکلات اقتصادی و معیشتی در ایران است؟! البته تشکیلاتی که تمامی جنایات و فساد خود را در زمان رژیم پهلوی را
 پس از سقوط این رژیم دست‌نشانده منکر شد، انکار این واقعیات چندان هم از آن بعید نیست.

پی‌نوشت:

1- باشگاه خبرنگاران جوان، تیتر خبر: سرکردگان بهائیت چگونه در تهران زندگی می کنند؟، کد خبر: ۷۴۱۷۹۰۵، تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۹.
2- به نقل از کانال‌های تبلیغی تشکیلات بهائیت.

 

خواندن 18 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی