سفرهای تبلیغی مبلغ بهائی وذوق زدگی مدیر استانی + عکس

جمعه, 28 شهریور 1399 06:07 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

 

بهائیت در ایران : بابک شادابی مبلغ بهائی: مردان سرزمینم یا ناموس دزدند یا ناموس کش!

 

 

شادابی مبلغ بهائیست که به بهانه صلح طلبی و حمایت از حقوق حیوانات با دوچرخه به سراسر کشور سفر کرده و متأسفانه در غفلت مسئولین توسط ارگان های دولتی از وی استقبال هم می شود! وی اخیرا میهمان فرماندار کرمانشاه نیز بوده است!

 

 

 

 

 به نظر میرسد این فعالیت مبلغ بهائی مسبوق به سابقه بوده و متاسفانه مدیران نظام هم انشالله از روی جهل به اهداف این دوچرخه سوار بهائی که در اصل وظیفه اش تبلیغ آئین بهائی میباشد کمک نموده اند و البته شادابی  توانسته حتی به ارکان حاکمیتی نظام در یک شهرستان نزدیک شود . بهر حال بارها به مسئولان هشدار داده شد در مورد هر حرکت ولو با ژستهای محیط زیستی و بشر دوستانه قبل از ذوق زده گی بررسی نموده وتمامی اهداف و سوابق فرد یا افراد و یا تشکل را مورد تامل قرار دهند .

 

 

 

 

 

خواندن 155 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی