دروغ های شاخدار رسانه بهائی از علت زندانی شدن بهائیان

سه شنبه, 06 آبان 1399 19:41 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران : اخیرا رسانه های بهائی و معاند و شبکه های تحت حمایت دشمنان انقلاب و ایران اسلامی به درج مطالبی در خصوص محکومیت پیروان فرقه بهائیت در ایران نموده اند و با مبالغه و فرافکنی سعی نمودند این محکومیتها را به اعتقاد این افراد ربط دهند .اگر صرف بهائی بودن جرم است چرا در حاضر تعداد بهائیانی که دستگیر و زندانی هستند به 100 نفر هم نرسیده؟

بنا بر خبرگزاری حقوق بشر در ایران هجده شهروند بهائی طی دو سال اخیر در این شهر دستگیر و محاکمه شدند.

طبق آمار تشکیلات بهائیت 300 هزار بهائی در ایران زندگی می کنند -که البته این آمار غیرواقعی و برای بزرگ نمایی است- و تنها تعداد معدودی از این بهائیان دستگیر و مجازات می شوند. جالب اینکه تمام رسانه های حقوق بشری و معاند علت تمام این دستگیری ها را، صرفا بخاطر بهائی بودن عنوان می کنند.

باید پرسید اگر صرف بهائی بودن جرم است چرا در حال حاضر تعداد بهائیانی که دستگیر و زندانی هستند به 100 نفر هم نرسیده؟؟؟

چرا هزاران بهائی دیگر را به جرم بهائی بودن دستگیر نمی کنند؟؟؟

لذا هیچ بهائی صرفا بخاطر بهائی بودن دستگیر و مجازات نمی شود، بلکه جرایمی از قبیل: تبلیغ بهائیت، برگزاری جلسات و مراسمات غیرقانونی، همکاری با رسانه ها و نهادهای معاند علیه امنیت ملی، حضور در آشوبگری ها و اغتشاشات و... را در احکام خود دارند.

سخن دیکر اینکه آیا در میان بهائیان افراد دارای جرائم عمومی یافت نمیشود .اگر قرار باشد فردی بهائی جرم عمومی مرتکب شود و مورد پیگرد قرار بگیرد و بعد بگویند این فرد چون بهائی است دستگیر و محکوم شده است . پس شاکیان این افراد چگونه میتوانند احقاق حق کنند .

خواندن 138 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

آخرین ویرایش در سه شنبه, 06 آبان 1399 19:43

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی