چاپ کردن این صفحه

دروغ های شاخدار رسانه بهائی از علت زندانی شدن بهائیان

سه شنبه, 06 آبان 1399 19:41 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران : اخیرا رسانه های بهائی و معاند و شبکه های تحت حمایت دشمنان انقلاب و ایران اسلامی به درج مطالبی در خصوص محکومیت پیروان فرقه بهائیت در ایران نموده اند و با مبالغه و فرافکنی سعی نمودند این محکومیتها را به اعتقاد این افراد ربط دهند .اگر صرف بهائی بودن جرم است چرا در حاضر تعداد بهائیانی که دستگیر و زندانی هستند به 100 نفر هم نرسیده؟

بنا بر خبرگزاری حقوق بشر در ایران هجده شهروند بهائی طی دو سال اخیر در این شهر دستگیر و محاکمه شدند.

طبق آمار تشکیلات بهائیت 300 هزار بهائی در ایران زندگی می کنند -که البته این آمار غیرواقعی و برای بزرگ نمایی است- و تنها تعداد معدودی از این بهائیان دستگیر و مجازات می شوند. جالب اینکه تمام رسانه های حقوق بشری و معاند علت تمام این دستگیری ها را، صرفا بخاطر بهائی بودن عنوان می کنند.

باید پرسید اگر صرف بهائی بودن جرم است چرا در حال حاضر تعداد بهائیانی که دستگیر و زندانی هستند به 100 نفر هم نرسیده؟؟؟

چرا هزاران بهائی دیگر را به جرم بهائی بودن دستگیر نمی کنند؟؟؟

لذا هیچ بهائی صرفا بخاطر بهائی بودن دستگیر و مجازات نمی شود، بلکه جرایمی از قبیل: تبلیغ بهائیت، برگزاری جلسات و مراسمات غیرقانونی، همکاری با رسانه ها و نهادهای معاند علیه امنیت ملی، حضور در آشوبگری ها و اغتشاشات و... را در احکام خود دارند.

سخن دیکر اینکه آیا در میان بهائیان افراد دارای جرائم عمومی یافت نمیشود .اگر قرار باشد فردی بهائی جرم عمومی مرتکب شود و مورد پیگرد قرار بگیرد و بعد بگویند این فرد چون بهائی است دستگیر و محکوم شده است . پس شاکیان این افراد چگونه میتوانند احقاق حق کنند .

خواندن 62 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

آخرین ویرایش در سه شنبه, 06 آبان 1399 19:43
Super User

آخرین‌ها از Super User