چاپ کردن این صفحه

وصف حال جناب بها : من یک پیامبر جدیدم به من ایمان بیاورید!

چهارشنبه, 07 آبان 1399 09:03 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران : راستش یه چند وقت بود هوس کرده بودم ادعای پیامبری کنمبا خودم گفتم هرچه زودتر بهتراومدی و پس فردا افتادی مردیحیف تو نیستدر نتیجه برای اینکه زمان از دست نره در زیر اصول و آموزه های دین خود را بر می شمارم اگر مایل بودید به دین من ایمان بیاورید.

من پیامبر روشنفکری هستم و خودم را خاتم نمی دانم شما حتی می توانید به پیامبرانی که بعد از من مبعوث می شوند نیز ایمان بیاورید فلذا دوستان بهایی که به خاتمیت اعتقادی ندارند در اولویت ثبت نام خواهند بود و می توانند بها جون رو بی خیال شوند و به آیین من بگرایند.

در آیین من هیچ قاعده و قانون و فقهی وجود ندارد و کلآ آدم باید دلش پاک باشد.

اصولآ در فرایند تکامل داروینی میمون تبدیل به انسان شده و عقل بشر کامل شده و بشر خودش برای خودش تصمیم گیری می کنددین برای وقتی بود که انسان هنوز میمون بود.

قدرت بشر از همه قدرت ها فراتر است و بشر نباید زیر بار هیچ قدرت دیگری قرار گیرداصولآ خدایی وجود ندارد که قدرت مطلق باشد خدا زائیده ذهن بشر است خدا خودمونیم باباآخوندا خرمون کردن!

در دین من نه تنها حقوق زن و مرد برابر است بلکه حقوق همه چیز با همه چیز برابر استحتی حقوق حیوانات و درختان و سنگ ها با انسان برابر است و حقوق گاوها نیز در اعلامیه حقوق گاوها بیان شده است و مردها نیر حق دارند به فرزندان خود شیر دهند و حتی حق دارند حامله شوندانسان حق دارد مانند حیوان در ملاعام مدفوع کند و حیوانات هم حق دارند اتومبیل شخصی داشته باشند.

دین، نباید مانع آزادی بشر شوددین نباید مانع صلح و گفتگو شوددین نباید باعث خشونت شوددین من با جنگ و تفنگ مخالف است حتی اگر برای گرفتن حقی باشددین نباید مانع علم پوزیتویستی شوددین نباید با فراورده های مدرنیته مخالفت کنددین نباید مانع برقراری دموکراسی شود زیرا دموکراسی بالاترین و بهترین چیز است و هیچ چیزی حق ندارد جلوی آن را بگیرداز آن فراتر دین به هیچ وجه حق ندارد شهوت و غریزه انسان را کنترل کندچون انسان شهوت دارد و این یک چیز کاملآ طبیعی است.

در دین من همان طور که در فیلم سینمایی هالیوودی (امریکن پای)مشاهده می شود همه ساله جشنی برگزار می شود که مرد و زن به صورت لخت مادر زاد در آن شرکت خواهند کرد و مسیر مسابقه را در حال مستی و کاملآ عریان می دوندو شاد خواهند شد نه مثل این مسلمون های افسرده که شادی بلد نیستن و همش تو سرشون میزنن و گریه می کنن!!!

اساس دین من بر بی خیال بودن استوار استهر انسانی که احساس کرد که کمی دغدغه و ناراحتی پیداکرده است باید با مشروبات و مخدرات خود را مست و نئشه کند.

در دین من هیچ انسانی نباید به فکر انسان دیگری باشد و به او کمک کندمظلومان و محرومان هم اگر خیلی محروم و مظلوم اند باید بروند سراغ همان مشروب و مخدر تا بی خیال شوند.

در دین من به جای رسیدن به مناطق محروم باید روزنامه زنجیره ای چاپ کنیم و در روزنامه ها بهترین مشروبات و مخدرات را تبلیغ کنیمو همچنین همه انسان ها باید در حالی که مست هستند با هم گفتگوی تمدن ها کنند و همه دختر و پسر ها باید با هم در حال گفتگوی تمدن ها باشندمخصوصآ دخترکان ایتالیایی در اولویت هستند و حتمآ باید مورد گفتگوی تمدن ها واقع شوند.

در دین من هیچ کس نباید مجازات شود نه اراذل و اوباش و نه مفسدین اقتصادی و نه جاسوس ها زیرا انسان کرامت داردهمونطور که گفتم هرکس ناراحته بی خود خودش رو اذیت می کنه پس مشروب رو خدا برای چی آفریده؟

در دین من قیمت گوجه فرنگی از همه چیز مهم تر است. مهم نیست که مسلمانان در دنیا کشته می شوند و مقولاتی چون شرف و عزت و استقلال به هیچ وجه اهمیت ندارد تنها قیمت گوجه فرنگی است که اهمیت دارد.

اگر چیز جدیدی یادم آمد به لیست فوق اضافه خواهم نمود و کلآ این لیست همیشه باز است و شما هم هرچه عشقتان می کشد می توانید به این لیست اضافه کنید.

خدایی حیفتون نمیاد که به این دین باحال ایمان نیارید؟

خواندن 58 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

Super User

آخرین‌ها از Super User