پهن کردن دام برای جوانان ایرانی توسط تشکیلات بهائی

چهارشنبه, 13 اسفند 1399 06:19 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران : تشکیلات بهائیت همچنان با تبلیغات حداکثری در ایران حتی باوجود ممنوعیت و مجرمانه بودن تبلیغ در کشور در صدد جذب جوانان است .

باوجود اینکه در ایران تبلیغ بهائیت ممنوع است و تشکیلات بهائی به این امر واقف است و همچنین طبق سخنان رهبران بهائی که اطاعت از اوامر و قوانین حکومت متبوع را لازم و واجب شمرده است، اما این تشکیلات بر خلاف این سخنان و اعتقادات بهائیان به طور مداوم و نشر حداکثری در رسانه های خود اقدام به تبلیغ جوانان ایرانی تحت عناوین مختلف از جمله موضوعات اجتماعی، هنری، آموزشی، اقتصادی و دینداری می نماید.

قابل ذکر است که تبلیغ بهائیت در کشور اسرائیل غاصب نیز از سوی رهبران بهائی ممنوع اعلام شده است و این تشکیلات هیچگونه تبلیغی در اسرائیل چه در فضای مجازی و یا حقیقی انجام نمی دهند، اما در ایران باوجود ممنوعیت و مجرمانه بودن تبلیغ این فرقه، از هیچ اقدامی دریغ نمی کنند!

باید پرسید چرا کشور اسرائیل به تشکیلات بهائیت اجازه تبلیغ شهروندان خود را نمی دهد؟

و چرا این تشکیلات به طور صد در صد این قانون را در اسرائیل رعایت می کند و کلیه مبلغین بهائی را از تبلیغ اسرائیلیان در سراسر دنیا برحذر داشته است؟

شاید تنها جواب قانع کننده این پرسش ها در مرکز اسرائیل یعنی جایی که هسته اصلی تشکیلات بهائی در آنجا قرار دارد باشد، چرا که حیات این فرقه به تبعیت کامل از دستورات رژیم غاصب اسرائیل بستگی دارد...

متاسفانه عدم اطلاع بخشهای مختلف کشور اعم از آموزشی ، فرهنگی و حتی در حوزه تبلیغات تجاری و...  موجب گردیده ، همچنان تشکیلات بهائیت در سوء استفاده از این بی اطلاعی تبلیغات خود را حفظ ، و در برخی مقاطع افزایش هم میدهد .

خواندن 37 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی