×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 667

پیوند بهائیت و صهیونیزم

پنج شنبه, 09 دی 1395 12:23 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران: پیوند بهائیت و صهیونیسم عنوان کتابی است به قلم زینت سادات انوری که توسز انتشارات علیون در 250 صفحه دز سال 1391 چاپ و توزیع  شده است . این کتاب در حوزه بهائیت و ارتباط این فرقه ضاله با رژیم صهیونیستی قبل و بعد از اشغال سرزمین فلسطین بوده و با استفاده از منابع موجود به بیان این ارتباط پرداخته است . خانم انوری در مقدمه کتاب آورده است :

0000   " دشمن شناسان از محوري ترين مباحث در موضوع دفع تهديدها و آمادگي دفاعي به شمار مي آيد. چه بسا ملت هايي كه در طول تاريخ براثر غفلت از دشمنان وفقدان آگاهي و بصيرت لازم سياسي و اجتماعي در شناخت توطئه هاي بيگانگان وعدم اتخاذ مواضع به موقع و صحيح، به سرنوشتي فلاكت بار دچار شده اند.

امام علي( ع) مي فرمايند:« مَن نامَ عَن عَدُوًه أنبَهتَهُ المَكايدُ»؛ هر كه از دشمن خود غافل شود، دسيسه ها[ حيله هاي غافلگيرانه ي دشمن] او را به خود آورد.( محمد محمدي ري شهري، منتخب ميزان الحكمه، ترجمه حميد رضا شيخي، تلخيص سيد حميد حسيني، قم، دارالحديث، 1384 ،ج2، صص 652 و 653) "

ادامه میدهد

" قرآن كريم، اين معجزه هميشگي وبرنامه ي زندگي بشر در تماتم اَعصار، نه تنها دشمن را به ما معرفي كرده، بلكه با اولويت بندي عمقِ خواسته ي آنان به بيان اهداف پيدا و پنهان آنها و لزوم هوشياري وبصيرت مسلمانان در مقابل دشمنان و مقابله ي صحيح با آنان نيز پرداخته است. قرآن، يهود را به عنوان دشمن درجه يك مسلمانان معرفي مي كند و صفات او و اهدافش را شرح مي دهد. ( سوره مائده ( 5) آيات 82 و 51 وآيات ديگر) "

پایگاه بهائیت در ایران ضمن عرض خسته نباشید به مولف محترم مطالعه این کتاب را به کاربران محترم پیشنهاد می نماید . این پایگاه برگزیده ای از فصول این کتاب را در پایگاه قرار داده است .

بخش دوم کتاب : فصول اول تا چهارم

بخش سوم کتاب : فصول فصول دوم ، سوم و چهارم

بخش چهارم کتاب : فصول اول و دوم

بخش پایانی کتاب :  پیشنهادات خانم انوری پیشنهادات  در مقابله با این نحله فکری ضاله.

این کتاب  از سایت بهائیت در ایران قابل دریافت است.

دانلود

خواندن 1159 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی