رفتار فرقه ضاله بهائیت مدلی از رفتارهای وحشیانه داعش است

Monday, 25 January 2021 05:28 Written by  font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size

بهائیت در ایران : حجت الاسلام علیرضا روزبهانی مسئول کارگروه نقد بهائیت دفتر تبلیغات اسلامی با بیان اینکه فرقه ضاله بهائیت یک اندیشه سیاسی است که در راستای تخریب، اندیشه و تفکر دینی و اندیشه‌های ناب اسلام را مورد هجمه قرار می‌دهد و مهدویت را مورد شبهات قرار می‌دهد افزود: این اندیشه، ذهن جوان پویشگر و جوان انقلابی را بیمار می‌کند و یک فرقه تشکیلاتی و یک جریان حزبی است و دائماً در حال نفوذ در ارکان‌های مهم کشور و نهادهای تصمیم سازی است.

 

وی افزود: این فرقه تلاش می‌کند جامعه دینی و جامعه اسلامی را با چالش مواجه کند و تمام تلاشش در راستای تخریب چهره اسلام ناب و اهل بیت عصمت و طهارت (ع) است است و ادعاهای علمی و کذب در دستور کار برخی افراد در این فرقه ضاله قرار دارد واین عناصر مدعی تلاش کردند چهره‌ی اسلام را سیاه جلوه دهند و برخی هم تلاش دارند به آیات قرآن کریم و روایات در تاریخ اسلام شبهه ایجاد کنند.

 

حجت الاسلام روزبهانی یادآور شد: برخی افراد از این فرقه ضاله در تقابل با برخی مراجع در طول تاریخ قرار گرفتند و فرقه ضاله، دارای مبانی فکری و عقیدتی باطل است ولی با ساختارها و تشکیلاتی عمل کردن در حال ترویج این فرقه ضاله هستند.

 

مسئول کارگروه نقد بهائیت تبلیغات اسلامی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب در خصوص این فرقه ضاله فتوا صادر کردند و خواستار برخورد قاطع با این انحرافات و خرافات در این فرق شده‌اند زیرا فرقه ضاله بهائیت مبتنی بر خشونت، خیانت و خرافات در طول ۲۰۰ ساله است.

 

وی افزود: تاریخ فرقه ضاله فقط با قتل و غارت عجین شده و دائماً در حال کشتن و جنگ و خونریزی است و فرقه ضاله بهائیت یک مدل از رفتارهای وحشیانه داعش در عصر حاضر است.

 

وی با بیان اینکه جوامع دینی و جامعه اسلامی از حوزه دین گریزی و عدم آگاهی از مهدویت به شدت رنج می‌برد گفت: متأسفانه امام شناسی و مهدی (عج) شناسی در جوامع اسلامی بسیار کمرنگ است.

 

روزبهانی یادآور شد: فرقه ضاله بهائیت ریشه در تاریخ استعمار و استکبار دارد و این نوع مدل جدید ایدئولوژی دینی مبتنی بر تفکرات استعماری و استکباری است زیرا فرقه ضاله بهائیت در تقابل با امام زمان (عج) و نایب امام زمان و در تقابل با حکومت، تفکرات مرجع و حکومت شیعی است.

 

 

 

 

Read 85 times
Rate this item
(0 votes)

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family