کد خبر:12224
پ
bahaism10
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرقه نیوز

دستگیری دو عنصر و مربی سرشناس تشکیلاتی بهایی

رئیس کل دادگستری استان مازندران گفت: ۱۲ کانون که در پوشش مدرسه و مرکز آموزشی به تبلیغ فرقه خارجی ضاله بهائیت در بابل می‌پرداختند، پلمب شد. حجت الاسلام والمسلمین محمدصادق اکبری در این خصوص اظهار کرد: معاندین نظام مقدس جمهوری اسلامی با برنامه ریزی دقیق و استفاده از تمام ظرفیت‌های رسانه‌ای خود، سعی در تضعیف […]

رئیس کل دادگستری استان مازندران گفت: ۱۲ کانون که در پوشش مدرسه و مرکز آموزشی به تبلیغ فرقه خارجی ضاله بهائیت در بابل می‌پرداختند، پلمب شد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدصادق اکبری در این خصوص اظهار کرد: معاندین نظام مقدس جمهوری اسلامی با برنامه ریزی دقیق و استفاده از تمام ظرفیت‌های رسانه‌ای خود، سعی در تضعیف و براندازی نظام و ایجاد ناامیدی در جامعه و تصاحب افکار دانش آموزان به طرق مختلف دارند که باید در مقابله با این اهداف شوم دشمنان هوشیار بود.

وی یکی از ابزار‌های دشمنان را برای ضربه زدن به نظام، بکارگیری فرقه ضاله بهائیت دانست و گفت: در این راستا در شهرستان بابل اقداماتی در پوشش دو مدرسه و چند مرکز آموزشی و ورزشی از طریق بکارگیری عناصر تشکیلاتی بهاییت انجام شده است.

حجت الاسلام والمسلمین اکبری تشریح کرد: عناصر تشکیلاتی بهایی از سه شهر کشور، اقدام به آموزش موارد مورد نظر خود در راستای فریب نوجوانان از جمله فرقه صهیونیستی ضاله بهائیت می‌کردند که در راستای مقابله با این فرقه ضاله، تاکنون دو فرد که از عناصر تشکیلاتی بهایی در ایران هستند با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر و با صدور قرار بازداشت به زندان معرفی شدند.

وی ادامه داد: در مراکز آموزشی مذکور، تعدادی کتاب، بروشور مرتبط با مجله صهیونیستی بهائیت کشف و ضبط شده است.

لازم به ذکر است تشکیلات فرقه ضاله بهائیت دوره های مختلف آموزشی برای بچه ها و جوانان در نقاط مختلف اجراء می کنند تا مرتب بتوانند فرزندان افراد بهائی را در این تشکیلات نگهدارند و از طرف دیگر با انجام این دوره ها افراد جدید را با این تشکیلات جذب می نمایند.

بهائیت در ایران