کد خبر:5613
پ
hashemi
بهائیت در ایران

مصاحبه فائزه هاشمی ، به نام او به کام بهائیت

سخنان موهن و عجیب فاسده هاشمی علیه پیامبر گرامی اسلام (ص) بطور قطع پیش بینی میشد بعد از همنشینی فائزه هاشمی در زندان و بعد از آن دیدار معنا دار ایشان با یکی از رهبران بهائیت فریبا کمال آبادی (که در آنزمان در مرخصی از زندان بسر میبردند .) جامعه و افکار عمومی منتظر تاثیرات […]

سخنان موهن و عجیب فاسده هاشمی علیه پیامبر گرامی اسلام (ص)

بطور قطع پیش بینی میشد بعد از همنشینی فائزه هاشمی در زندان و بعد از آن دیدار معنا دار ایشان با یکی از رهبران بهائیت فریبا کمال آبادی (که در آنزمان در مرخصی از زندان بسر میبردند .) جامعه و افکار عمومی منتظر تاثیرات این همنشینی و دیدارها باشند . اظهارات متعدد ضدملّی «فائزه هاشمی » و حمایت‌های متعدد او از تحریم‌های آمریکا و بویژه ترامپ علیه مردم ایران، نشان داد که تا چه میزان این آدم تحت تاثیر افکار و رفتار بهائیان قرار گرفته است . البته جای تعجب هم نیست در طول تاریخ بهائیت کم نداشتیم عناصری مذهبی که در دام بهائیت افتاده و علیرغم وابستگی عمیق به اعتقادات اسلامی به چاه بهائیت سقوط کرده اند.

 

اما  این بار فیلمی از او در فضای مجازی منتشر شده که محتوای آن اظهاراتی موهن درباره حضرت محمد(ص) است.

«فاسده هاشمی» پس از اظهار دوستی و هم پیالگی  با مبلغین فرقه بهاییت، به همسویی با ترامپ علیه مردم ایران رسید و با این حال کمتر کسی تصور می‌کرد وی پازل همنشینی با بهائیت و کینه‌جویی خود علیه اسلام را به اظهارات موهن درباره پیامبر اعظم(ص) نیز بکشاند.

به نظر میرسد دختر لجباز و البته تهی مغز خانواده هاشمی قصد دارد گزینه دیگری برای اعتقادات خود انتخاب کند .

 

بهائیت در ایران
ارسال دیدگاهYour Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید Active This Button Please