×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 667

نقش مساجد در رفع شبهات و مبارزه با فرق ضاله

یکشنبه, 17 آبان 1394 23:36 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

نقش مساجد در رفع شبهات و مبارزه با فرق ضاله

بهائیت در ایران : استاد اخلاق حوزه علمیه با بیان اینکه لازم است در مساجد به امور مادی و معنوی مردم رسیدگی شود، گفت: در مساجد ظرفیت‌های بالایی وجود دارد که باید از آن برای مبارزه با فرق ضاله  از جمله بهائیت و رفع شبهات دینی مردم استفاده شود.

آیت الله سید رحیم توکل ، در محفل کریم اهل بیت(ع) اصفهان، با بیان این‌که برخی اعمال مقدمه‌ای هستند بر دیگر اعمال، گفت: برکاتی که به اعمال اختصاص می‌یابد برای این است که مقدمات آن عمل هم انجام شود و پس از آن هم اعمالی وجود دارد که باید انجام شود.

وی در ادامه تصریح کرد: به عنوان مثال قرائت قرآن مقدمه‌ای است برای عمل کردن به قرآن، زیارت امام حسین (ع) مقدمه‌ای است برای حسینی شدن، برای اینکه با مرام و معارف امام حسین(ع) آشنا شویم و آنها را در زندگی خود پیاده کنیم، حضور در مسجد و نفس کشیدن در مسجد ثواب و برکات بسیاری دارد، انسانی که به مسجد می‌رود مهمان خداست و همین موجب افزوده شدن حسنات و پاک شدن گناهان می‌شود.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه قم، با اشاره به رشد بهائیت تصریح کرد: بهائی‌ها از هیچ تلاش و هزینه‌ای برای تبلیغ ،  رشد و گسترش فرقه ضاله بهائیت دریغ نمی‌کنند و لازم است با این فرقه گمراه و کثیف با قدرت و با استفاده از تمام توان و ظرفیت مساجد به مقابله و مبارزه پرداخت.

وی ادامهداد: البته مساجد از ظرفیت‌ها و توانایی‌های بالایی برخوردار هستند که لازم است در راستای رفع مشکلات مادی و معنوی و فرهنگی مردم و به ویژه رفع شبهات دینی به کار گرفته و مدیریت شود و مسجدی که این فعالیت‌ها در آن انجام شود تبدیل به سنگری محکم برای اسلام و مسلمین خواهد بود .

 

خواندن 829 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

آخرین ویرایش در یکشنبه, 24 مرداد 1395 15:39

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی