معصومی تهرانی : بهائیت را برسمیت بشناسید !!!

سه شنبه, 14 شهریور 1396 11:20 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران : دیدار جمعی از بهائیان با جناب معصومی تهرانی و هدیه بهائیان به این روحانی باعث شد مطالب متعددی در فضای مجازی علیه او و رفتارهایش در حمایت از فرقه ضاله بهائیت منعکس گردد . بعد از این دیدار بود که بخشهائی از نامه او به ایت الله محقق داماد به فضای مجازی راه یافت .  

معصومی تهرانی در نامه‌ی خود به آیت‌الله محقق داماد، خواستار به رسمیت شناختن بهائیت شد. در پاسخ می‌گوییم: ادعاهای پیشوایان بهائی و ماهیت استعماری و نفوذی تشکیلات بهائیت، موجب شده تا علمای اسلام، آن را به رسمیت نشناسند. متاسفانه جناب معصومی میخواهد امت مسلمان و ترجیحا علمای اسلام چشم بر روی تمامی جنایات فرقه بابیه و بهائیه ببندند .

 

در نامه‌ای که در شبکه‌های اجتماعی بهائیت به انتشار درآمد، عبدالحمید معصومی تهرانی ، از آیت‌الله محقق داماد، خواستار به رسمیت شناخته شدن فرقه‌ی ضالّه‌ی بهائیت در ایران شد. در پاسخ به اظهارات معصومی تهرانی، می‌بایست به چند نکته‌ی مهم اشاره کنیم.

اول آنکه ) ما در تاریخ بهائیت و البته قبل از آن بابیه سراغ داریم روحانیونی که به لباس خود و اعتقادات ناب اسلامی خیانت کرده و به آئین ضاله بهائیت گرویدند . گرچه تعدادی از این علما اساسا روحانی نبودند و مانند جناب معصومی فقط لباس روحانی به تن داشتنند . حالا جناب معصومی به صراحت بگوید با این تلاشی که برای فرقه ضاله بهائیت دارند ، اگر به این آئین ضاله پیوسته اند اعلام کنند که ما تکلیف خود را بدانیم . و اگر اینطور نیست پس جناب معصومی کمی هم در کنار این حمایتها به فکر کودکان مظلوم سوریه ، عراق ، یمن و البته در جدیدترین جنایت نسل کشی مسلمانان میانمار باشید . خدا نکند که معتقد باشید در شرایط فعلی این جنایتها بدلیل حمایت دیرینه و تاریخی بهائیان از اسرائیل و اینکه عامل این همه جنایت پدر خوانده دولت غاصب اسرائیل است نیاز به حتی محکوم کردن خشک و خالی هم ندارد .
دوم آنکه )  ادعاها و گفتارهای الحادی پیشوایان بهائیت [ر.ک: مبین، ص 405] و همچنین ماهیت استعماری، وابسته و نفوذی تشکیلات بهائیت، موجب شده تا تمامی علمای اسلام، این فرقه ضاله را حتی بعنوان یک فرقه هم نپذیرند . [ر.ک: تقارير عن المؤتمرات الدوليه، صص 327- 326]

سوم آنکه ) جناب معصومی قطعا  مطالعات تاریخی دارند ولی بلحاظ تذکر و یاد آوری اقدامات ضد مردمی و ضد اسلامی بهائیت را فقط تیتر میکنیم :

·         اولین کشف حجاب ، در ایران  با اعتقادات اسلامی توسط طاهره قره العین در دشت بدشت

·         درگیری خونبار طرفداران علی محمد باب در قلعه طبرسی ، زنجان ، نیریز ، و....

·         انجام اقدامات تروریستی ، ترور شهید ثالث بدستور رهبران بابیه و عاملیت طاهره ، اقدام به ترور سیاسی از جمله ناصرالدین شاه با دستور مستقیم حسینعلی نوری رهبر بهائیه

·         همکاری با سفارت خانه های کشورهای استعماری به منظور ایجاد تفرقه در جامعه و کمک به چپاول این سرزمین

·         کمک به برقرای نظام ظالم پهلوی و مدیت این رژیم خصوصا پهلوی دوم که به قدرت گیری بهائیان و غارت مردم مسلمان ایران شده و هژبر یزدانیها ، حبیب پاسالها و هویداها و از همه مهمتر ایادیها را در اقتصاد کشور قحطی زده ایران به اختاپوستهای چپاول مردم تبدیل کرد . 

·         جناب معصومی به قتل عام پیر زن ابرقوئی دقت کرده اید کدام تشکیلات حتی مافیائی هم به پیروان خود اجازه چنین کاری میدهد .

·         جناب معصومی برخی از بازجویان ساواک پهلوی همین پیروان بهائیت بودند که با کینه عدم همراهی مردم مسلمان از این فرقه چنان برخوردهائی با مبارزان سیاسی کردند که در تاریخ بدون سابقه بوده است

·         در سالهای اخر عمر پهلوی دوم در شیراز آن جناب استوار پیرو بهائیت با چه انگیزه ای بر روی مردم تظاهر کننده آتش گشود .

·         بعد از انقلاب آیا این فرقه ضاله بهائیت نبود که پایه اصلی محکومیتهای نظام نوپای جمهوری اسلامی شده بود استکبار با کدام انگیزه چنین حمایتی از پیروان یک فرقه میکند ." بحساب دو دو تا میشود چهار تا " کدام تحفه برای استکبار توسط فرقه برای استکبار در ایران فراهم است که چنین حمایتی را میطلبد .

·         آیا مردم مسلمان ایران میتوانند اهانت به عاشورا و امام سوم خود را فراموش کنند . کدام مرجع تقلید را میشناسید که بتواند این اهانت را نادیده بگیرد .

·         و....

و نتیجه آنکه برای شما متناسفم که با ارزانترین مطاع اعتقاد و شخصیت خود را نه در قالب یک روحانی بلکه در قالب یک انسان فروختید . پس لطفا وضعیت خود را مشخص کنید .

 

پی‌نوشت:
حسینعلی نوری، مبین، نسخه خطی، به خط زین‌المقربین، چاپ مؤسسه ملّی مطبوعات امری، 120 بدیع، 1294 ق، ص 405.
محمدعلى تسخيرى، تقارير عن المؤتمرات الدوليه، محورالاول مع مؤتمرات مجمع الفقه الاسلامى، داراحيأ التراث العربى، الطبعه الاولى، 1424ه، 2003 ميلادى، صص 327- 326.
اشراق خاوری، مائده آسمانی، بی‌جا: مؤسسه‌ی ملّی مطبوعات امری، 129 بدیع، ج 8، مطلب 53، ص 38.

خواندن 1896 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی