بازهم جناب معصومی و حمایت از فرقه ضاله بهائیت

چهارشنبه, 03 آبان 1396 09:00 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران : حکایت این روزهای بهاییان مانند موجوداتی حقیر است که از هر فرصتی برای اعتبار بخشیدن به تشکیلات صهیونیستی خود استفاده نموده و دست به هر اقدامی می زدند تا از سوی هر فرد معلوم‌الحالی به تعریف و تمجید از آن‌ها پرداخته شود . حالا این تعریف از سوی بنیامین ناتانیاهو باشد یا معصومی تهرانی تفاوتی ندارد فقط تعریف باشد !!.

در این روزها بهانه دویستمین سال تولد جناب بهاء فرصتی را به بهائیت داده که به بیلبورت کردن تعریف و تمجیدهای برخی افراد و شخصیتها از این فرقه بپردازد . دیدار نخست وزیر رژیم کودک کش اسرائیل از مرکز تشکیلات بهائیت در شهر حیفا واقع در سرزمینهای اشغالی فلسطین گرچه بدلیل چهره کریهی که این شخصیت در جوامع بین المللی دارد از سوی رسانه های بهائی به آن پرداخته نشد ولی به نظر میرسد چهره ای مانند معصومی تهرانی که لباس روحانیت هم یدک میکشد برای کسب اعتبار مفید تشخیص داده شده است .

یاد آور میشویم جناب معصومی از چندین سال پیش در خدمت جریان ضاله بهائیت در آمده که اخبار آن در چندین مورد در سایت درج گردیده است اینکه نامبرده حامی فرقه‌ی ضاله‌ی بهاییت است شکی نیست او در آخرین اظهارات خود، دهمین سال بازداشت سرکردگان بهاییت در ایران را محکوم نمود.

جالب است بدانیم تهرانی، در حالی سنگ بهاییت را به سینه می‌زند که از ابتدای تشکیل این فرقه، تمامی علمای اسلام به علّت ماهیت ضد دینی و جاسوسی بهاییت؛ به مخالفت با آن پرداخته‌اند. چراکه بهاییت از یک‌سو با انکار عملی وحدانیت خدای تعالی (نوری، بدیع، ص 154)، معاد موعود ادیان الهی (همان، ص 338) و انکار ضروری دین (خاتمیت پیامبر اسلام)؛ و از سویی دیگر با ماهیت استعماری و جاسوسی خود (اسناد لانه جاسوسی، شماره 377)؛ مخالفت تمامی حقیقت‌جویان را با خود برانگیخته است. حال روحانی‌نمایی به نام تهرانی، با کمترین اطلاع تاریخی و دینی نسبت به این مسلک و با فریب افکار عمومی آن را دیانت خوانده و به حمایت از این جریان می‌پردازد! تا اینکه از این طریق به شهرت برسد.

جناب معصومی بدون ملاحظه بفرمائید با این انحرافات جدی در اعتقاد فرقه ضاله بهائیت  بهانه حمایت شما از این فرقه در چیست ؟ اگر میخواهید جا پای فاضل مازندرانیها بگذارید صراحتا بفرمائید که ما فکری برای خود بکنیم .

 

 

 

 

خواندن 1523 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی