ذوق زدگی تشکیلات بهائیت

شنبه, 12 اسفند 1396 11:00 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران : سایت معرفی آئین بهائی در بخش اخبار عالم بهائی به بیانیه ای اشاره کرده که 100 عضو پارلمان اتحادیه اروپا آنر امضا کرده اند  . نویسنده مطلب اشاره دارد که این بیانیه در محکومیت ادامه بازداشت و زندانی بودن هفت بهائی در صنعا صادر شده است . و ادامه میدهد ، در جلسه ژانویه 2018کمیته حقوق بشر پارلمان اروپا  اینموضوع مورد بررسی قرار گرفته است  .  

ذوق زدگان از صدور این بیانیه و قبل از آن امضاء کنندگان آن میباید از رفتار خود شرمگین باشند . چرا که نزدیک به 3 سال است دولت جنایتکار صعودی و رژیمهای سر سپرده با جنگ افزارهای اروپائی و امریکائی بزرگترین تراژدی انسانی را در یمن به تصویر کشیده اند به امار ذیل توجه کنید :

در  یک جمعبندی که اتفاقا توسط سازمانهای حقوق بشری انجام گرفته ، آمار نشان میدهد در مدت سه سال هجوم جنایتکارانه ائتلاف به رهبری آل سعود کودک کش به مردم مظلوم و بی دفاع یمن با حمایت همه جانبه امریکا و اروپا تا کنون :

·         13603 غیر نظامی به شهادت رسیده اند که از این تعداد شهید دو هزار و ۸۸۷ نفر را کودکان، دو هزار و ۲۷ نفر را زنان و هشت هزار و ۶۸۹ نفر را مردان تشکیل می دهند.

·         21812 نفر زخمی شده اند که دو هزار و ۷۲۲ نفر از آنها را کودکان، دو هزار و ۲۳۳ نفر را زنان و ۱۶ هزار و ۸۵۷ نفر را مردان تشکیل می دهند.

·         در حملات به اصطلاح ائتلاف متجاوز سعودی برضد یمن، بسیاری از زیرساختهای این کشور از جمله ۱۵ فرودگاه، ۱۴ بندر، دو هزار و ۱۴۴ جاده و پل، ۱۷۴ نیروگاه برق، ۵۲۴ منبع و شبکه آب، ۳۸۷ شبکه و ایستگاه مخابراتی و هزار و ۶۸۴ تاسیسات دولتی تخریب شده است.

·         409365 منزل مسکونی بر سر ساکنان آن آوار شده است . از دیگر جنایات آل سعود در یمن می توان به تخریب ۸۲۹ مسجد، ۳۰۱ بیمارستان و مرکز بهداشت، ۸۲۷ مدرسه و آموزشگاه، ۱۱۸ مرکز دانشگاهی، ۲۵۵ مرکز گردشگری، ۱۰۶ مرکز ورزشی، ۳۰ مرکز رسانه ای، ۲۱۱ اثر تاریخی و دو هزار و ۲۵۶ مزرعه کشاورزی اشاره کرد.

حال چگونه مدعیان حقوق بشر از جمله امریکا و اروپا برای کشورها نسخه حقوق بشری می پیچند . آیا پارلمان اروپا برای جلوگیری از این جنایت جنگی قدمی موثر برداشته است .؟ چگونه میشود باور داشت که انسانهائی در یک گوشه جهان فقط به فکر درآمد از مسیر فروش جنگ افزار باشند ،  و چشمشان را بروی جنایت یک یا چند رژیم مرتجع و وحشی ببندند . و البته هم اینان که سلاح این جنایت را در اختیار جنایتکاران قرار میدهند بیانیه به اصطلاح حقوق بشری  برای 7 عضو بهائی صادر کنند ؟

ذوق زدگی تشکیلات  بهائیت برای چیست . رهبران بهائی پاسخ دهند وحدت عالم انسانی به چه معناست . در یک جمع ساده نزدیک به 30 هزار نفر قربانی این جنایت شده اند که البته نزدیک به 3000 هزار نفر آن را کودکان تشکیل میدهند . بخود ببالید که 7 نفر بهائی یمنی مورد توجهند اما مردم یمن و جنایت علیه آنان اهمیتی ندارد این است معنای واقعی و پنهان وحدت عالم انسانی.

محمودی اسفند 96 

خواندن 1468 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی