نفوذ تشکیلات بهایی در تشکلهای محیط زیستی+سند

شنبه, 04 اسفند 1397 06:41 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران : برابر اطلاعات رسیده تشکیلات بهائیت تلاش دارد با نفوذ در مراکز فعالان محیط زیستی در جهت جذب افراد برای سازمان بهائیت فعالند.

یکی از این مراکز که بهنظر میرسد بهائیان موفق به نفوذ در آن شده اند مرکز " همراز با زمین " عنوان شده است .
یکی از مدیران این مرکز فردی است به نام بهنام میثاقی  که اخیرا  پانزدهمین سالگرد آزادی از زندان را جشن گرفته و با اعلام آن ظاهرا قصد  تمسخر  مسئولین نظام را دارد

 


سند بهائی بودن بهنام میثاقی و سند مدیریت بهنام میثاقی در مرکز همراز با زمین

نوزدهم بهمن‌ماه، پانزدهمین سال آزادی دو شهروند بهائی پس از تحمل پانزده سال زندان
بهنام میثاقی و کیوان خلج ابادی دو شهروند بهائی ساکن کرج صبح روزِ نهم اردیبهشت ۱۳۶۸ در حال خروج از خانه توسط مامورین امنیتی و اطلاعاتی دستگیر و زندانی شدند...
سند تعطیلی مرکز همراز با زمین از ترس لو رفتن نفوذ در این مراکز 

ریاست محترم شبکه ملی سمن های کشور , همکاران محترم دستان پر مهر شما را صمیمانه می فشارم  , شما که خالصانه و مجدانه با اراده ای برگرفته از عشق به اعتلای  ایران , این سرزمین شریف در حوزه محیط زیست  می کوشید , افتخار همراهی با شما  , همیشه با ما خواهد بود , بدینوسیله بعنوان موسس همراز با زمین اعلام می دارم این گروه با داشتن کمپین هر ایرانی یک درخت , کمپین نه به خرید گوشت و پوست شکار , حمایت از سوسن چلچراغ , ابداع الفبای محیط زیست و  خدمات زیست محیطی دیگر در کارنامه هفت ساله خود , تصمیم  به تعلیق اقداماتش گرفته , تا آینده چه تقدیر نماید . انشاالله مجمع جلیل ملی سمن ها  به تایید الهی  در خدمات پایدارش به کشور عزیزمان  موفق گردد.

با ارادت و مهر فراوان بهنام میثاقی

ما که متوجه نشدیم چگونه میشود یک عنصر بهائی بدون هیچگونه مانعی تشکیلات رسمی راه بیاندازد . دستگاههای نظارتی ومتولیان اعطای مجوز به تشکلهای مردم نهاد کجای این سیستم قرار دارند . سیستمهای امنیتی میباید دقت بیشتری را در حوزه محیط زیست داشته باشند بنظر میرسد دشمنان انقلاب این حوزه را برای نفوذ و تاثیر گذاری مناسب دانسته اند .

خواندن 596 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی