در فرم ثبت نام کارت های ملی هوشمند شائبه به رسمیت شناختن فرق وجوددارد

دوشنبه, 06 اسفند 1397 08:21 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران : نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی خواستار بازنگری در کارت ملی هوشمند و حذف گزینه سایر در بخش انتخاب دین که موجب رسمیت دادن به فرقه های ضاله می شود، شد.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه درزمان ثبت نام برای دریافت کارت هوشمند ملی در بخش انتخاب دین علاوه بر ادیان رسمی ذکر شده در قانون اساسی، گزینه سایر وجود دارد، گفت: طی تذکری به عبدالرضا رحمانی فضلی خواستار بازنگری درکارت ملی هوشمند و حذف گزینه سایر در بخش انتخاب دین که موجب رسمیت دادن به فرقه های ضاله می شود، هستم.

سید محمد جواد ابطحی نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در زمان ثبت نام برای دریافت کارت هوشمند ملی در بخش انتخاب دین علاوه بر ادیان رسمی ذکر شده در قانون اساسی، گزینه سایر وجود دارد، گفت: گنجاندن گزینه سایر به معنی به رسمیت شناختن فرقه های ضاله مانند بهائیت است.

وی افزود: بنده طی تذکری به عبدالرضا رحمانی فضلی ، وزیر کشور خواستار بازنگری در کارت ملی هوشمند و حذف گزینه سایر در بخش انتخاب دین که موجب رسمیت دادن به فرقه های ضاله می شود، هستم.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس با بیان اینکه قرار دادن چنین گزینه ای در فرم ثبت نام لازم نیست، تأکید کرد: در فرم ثبت نام کارت ملی تنها باید ادیان شناخته شده در قانون اساسی ذکر شود. زمانی که شما این گزینه را در فرم می گنجانید به معنی به رسمیت شناختن ادیان ذکر نشده در قانون اساسی و فرقه های ضاله است و اقدامی بر خلاف قانون اساسی است.

گرچه از شروع ثبت نام کارت های ملی هوشمند بیش از یکسال است که گذشته ولی نکته سنجی ودقت نماینده محترمقابل تقدیر است . قطعا عزیزان متولی اینگونه موارد را با جدیت دنبال خواهند کرد .

خواندن 619 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی