رهبران امریکا فکر میکنند دنیا هنوز در فضای بسته قرن 18 است

سه شنبه, 03 ارديبهشت 1398 06:23 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران : تیتر بخش خبر خوان سایت رادیو فردا " آمریکا «شکنجه و آزار بهاییان به دست حوثی‌ها» در یمن را محکوم کرد"

معلوم نیست مدیران وزارت امور خارجه امریکا با اینهمه ژست درک بالا احمقند یا خود را به احمقی زده اند . دقت کنید این وزارتخانه در اطلاعیه‌ای شورشیان حوثی در یمن را به تداوم نقض حقوق بهاییان در این کشور و اقداماتی نظیر شکنجه و بازداشت‌های خودسرانه متهم ساخت.

این وزارتخانه روز دوشنبه عنوان کرد که واشینگتن به شدت نسبت به گزارش‌های موثقی که از آزار شدید بهاییان در یمن و بازداشت خودسرانه و شکنجه آنها به دست حوثی‌ها حکایت دارد، نگران است.

0000000

این وزارتخانه در نهایت می‌گوید که بهایی‌ها در یمن و بسیاری از دیگر نقاط جهان به خاطر دین خود تحت تبعیض و آزار قرار دارند در حالی که واشینگتن تاکید دارد که آزادی مذهب حق بنیادی انسان‌ها و زمینه‌ساز ثبات در کشورهاست.

به نظر میرسد امریکا برای تعدای محدود بهائیان ساکن یمن بیشتر از انسانهائی که با مشارکت تسلیحاتی او به ائتلافی جنایتکار برهبری عربستان سعودی بخاک وخون کشیده میشوند ، ارزش قائل است . عربستان و امارات با تشکیل یک ائتلاف خودخوانده و با چراغ سبز آمریکا و پشتیبانی تسلیحاتی نامحدود این رژیم از ششم فروردین ماه 94 به بهانه بازگرداندن 'عبدربه منصور هادی' رئیس جمهوری مستعفی و فراری یمن به قدرت، حملات همه جانبه خود به این کشور فقیر عربی را آغاز کردند. تلفات انسانی حملات ائتلاف عربی به سرکردگی عربستان از 26 مارس 2015 (6 فروردین 94) تا تاریخ 23/3/97  به 35 هزار و 297 (حدود 11هزار کشته، 22هزار زخمی و یکهزار معلول) رسیده است. گزارش ها حاکی است که از بیش از  11 هزار قربانی این حملات دو هزار و 230 کودک و یکهزار و 698 زن یمنی بوده اند .

حال سوال این است این مدافعان حقوق بشر چگونه برای منافع سیاسی خود سلاحهای کشتار جمعی در اختیار ائتلاف جنایتکاران قرار میدهند که حملات خود را علیه غیر نظامیان افزایش دهند و خم به ابرو هم نمی آورند که گروه گروه انسانها به خاک خون کشیده میشوند اما برای چند بهائی متوهم اطلاعیه میدهند .

مردم دنیا دیگر اخبار را از یک کانال نمیگیرند دوره دوره انفجار اطلاعات است . اینگونه اطلاعیه ها جز تمسخر دولتمردان امریکا واکنش دیگری بجای نمیگذارد . 


دولتمردان امریکا برای نجات این کودکان یمنی که برابر گزارش یونیسف شمار آنان به بیش از 200 هزار نفر میرسد چه تلاشی کرده است بجز اینکه در آخرین تلاش نمادین قانونگذاران امریکا برای حتی کوچکترین اقدام هم با وتو یک دولتمرد فاشیست مانع ایجاد کرد . 

 

 

خواندن 598 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی