بی بی سی فارسی ، رسانه بهائیان

یکشنبه, 12 آذر 1396 10:21 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران : پایگاه بهائیت در خصوص حضور موثر افرای شاخص بهائی در بخش فاترسی شبکه بی بی سی تا کنون مطالب متعددی را در پایگاه درج نموده است . نکته جالب در این مطلب مختصر بیان این وابستگی از زبان یک عنصر به اصطلاح اپوزیسیون خارج از کشور میباشد . بارها گفته ایم . بی بی سی فارسی از جمله رسانه های حامی بهائیان است. البته با توجه به ساختار این شبکه انگلیسی، این حمایت ها چندان عجیب به نظر نمی رسد.

بی بی سی فارسی از جمله شبکه های ماهواره ای است که به شدت از فرقه ضاله بهائیت حمایت می کند. این حمایت ها ناشی از حضور پررنگ و موثر بهائیان در راه اندازی و ادامه فعالیت این رسانه انگلیسی است.

 امید دانا، از اعضای اپوزیسیون خارج نشین، در فیس بوک خود در مورد بی بی سی فارسی نوشت:

"آیا می دانستید بنیانگذار بخش فارسی بی بی سی یک بهائی سرشناس به نام "حسن موقر بالیوزی" بوده است؟

 حسن موقر بالیوزی مشاور "شوقی افندی" رئیس بهائیان وقت بوده که حتی اولین کنگره جهانی بهائیان با تلاش او سازماندهی شد.

رادیو بی بی سی برای مقابله با رادیو برلین و بستر سازی برای حمله متفقین (ارتش شوروی و انگلیس) به خاک ایران تاسیس شد و تا به امروز سیاست های دولت فخیمه را به ملت ایران دیکته می کند.

اکنون نیز یک بهائی، "رزیتا لطفی" رئیس بخش فارسی #bbc است و برنامه سازان و کارشناسان مهم این رسانه مانند "داریوش کریمی" و "عرفان ثابتی" بهائی می باشند"

تصویر صفحه فیس بوک دانا

 

 

توخود حدیث مفصل بخوان از ایم مجمل . 

خواندن 593 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی