بهائیان در جامعه اسلامی در هر کجای دنیا مقبول نیستند

دوشنبه, 04 دی 1396 09:01 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران : در یکی از اقدامات ضد ایرانی تشکیلات بهائیت، این تشکیلات تلاش داشت تا جمهوری اسلامی ایران را مسئول بازداشت بهائیان در یمن معرفی کند. حال آن‌که در موردی مشابه، مسئولین یمنی جرم برخی بهائیان بازداشتی در یمن را جاسوسی معرفی کرده‌اند. این‌ها همه در حالیست که بهائیان بر اساس دستور پیشوایانشان از توطئه برعلیه حکومت‌ها منع شده‌اند!

 

بهائیان بر خلاف دستورهای رهبرانشان، که حق دخالت در امور حکومت‌ها را ندارند و نباید بر خلاف قوانین کشور عمل کنند و یا علیه حکومت‌ها توطئه کنند،[1] جمهوری اسلامی ایران را هدف نوک پیکان تبلیغاتیشان قرار داده‌اند. تا جایی که تشکیلات بهائیت به بهانه های مختلف هر چه در توان دارد در جهت تبلیغ علیه نظام مقدس ج.ا.ا بگار میگیرد .
تشکیلات بهائی، با جوسازی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی، به دنبال متهم کردن ایران به نقض به اصطلاح حقوق بشر در مجامع بین‌المللی بوده تا از این طریق، فشارهای مجامع بین‌المللی را علیه کشورمان افزایش دهد.
جالب است بدانیم در یکی از این اقدامات، خانم بانی دوگال (نماینده‌ی بهائیان در سازمان ملل)، ضمن ایراد اظهاراتی کاملاً بی‌پایه و اساس، حکومت ایران را مسئول بازداشت چند بهائی در یمن معرفی می‌کند![2] حال آن‌که پیش‌تر در موردی مشابه، مسئولین یمنی جرم بهائیان بازداشت شده در این کشور را جاسوسی برای رژیم صهیونیستی اعلام کرده بودند.[3]
اما به راستی مگر دستگیری چند بهائی در کشوری دور دست، چه منفعتی برای ایران دارد که تشکیلات بهائی، سعی در مقصر
 جلوه دادن جمهوری اسلامی ایران دارد. آری؛ به راستی که تشکیلات بهائیت تلاش می‌کند تا مسئول تمام مشکلات جهان را جمهوری اسلامی ایران معرفی کند؛ از خودکشی نهنگ‌ها در خلیج خوک‌ها گرفته تا دستگیری چند بهائی در کشوری بیگانه!

آنچه بهائیان و تشکیلات بیت دالعدل در اسرائیل باید بفهمد این است که فرقه ضاله بهائیت در مجامع اسلامی در هیچ کجای این دنیای خاکی جائی نداشته و مورد تنفر است .

پی‌نوشت:

 

[1]. عبدالحمید اشراق خاوری، گنجینه حدود و احکام، بی‌جا: مؤسسه‌ی ملّی مطبوعات امری، 134 بدیع، ص 463.
[2]. به نقل از خبرگزاری‌های بهائیت.
[3].
 خبرگزاری مشرق، تیتر خبر: ماجرای محاکمه یک بهائی در یمن چیست، کد خبر 382004، تاریخ 1393/10/30.

خواندن 302 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی