سریال‌های سگی از شبکه‌های ماهواره‌ای برای کودکان!

دوشنبه, 17 تیر 1398 10:52 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران : به دنبال اعلام رسانه سلطنتی بریتانیا، «بی‌بی‌سی» فارسی مبنی بر پخش برنامه و سریال برای کودکان، شبکه موسوم به «من و تو» وابسته به فرقه بهاییت که با بودجه و حمایت سرویس‌های جاسوسی و اطلاعاتی بریتانیا و رژیم صهیونیستی اداره می‌شود نیز اعلام کرد به زودی سریال عروسکی «قلعه حیوانات» را برای کودکان از این شبکه پخش خواهد کرد.

رمان "قلعه حیوانات" نوشته جرج اورول از جمله رمان‌هایی بود که در اوایل دوران جنگ سرد توسط سازمان CIA برای نفوذ در افکار و اذهان کودکان بلوک شرق به‌طور وسیع در این کشورها چاپ و توزیع شد. در این رمان که دنیایی حیوانی را به تصویر می‌کشد، چند خوک حاکم بر این دنیا هستند.
هفته گذشته نیز شبکه «بی‌بی‌سی» فارسی اعلام کرد که برخلاف روند معمول شبکه‌های خبری، برای اولین بار سلسله برنامه‌هایی تحت عنوان «قد و نیم‌قد» به زودی در این شبکه برای کودکان پخش می‌شود. کارشناس این شبکه، ضمن اعلام این مطلب گفت که در این برنامه‌ها مقصود این است علاوه ‌بر سرگرمی کودکان، مسائلی نیز به آنها آموزش داده شود. او گفت از جمله سریال‌هایی که در این برنامه به نمایش در می‌آید، مجموعه‌ای به نام «کلینیک حیوانات» است که در آن کودکان یاد می‌گیرند چگونه حیوانات خود مانند سگ را به کلینیک برده و تحت درمان قرار دهند.
این برای نخستین بار است که در یک رسانه غربی اعلام می‌شود، هدف از ساخت و پخش فیلم و کارتون تنها سرگرمی نیست بلکه حرف‌ها و پیام‌هایی نیز برای یادگیری و آموزش همراه آن است! به نظر می‌رسد ترویج سبک زندگی غربی و اسناد آموزشی آنها مانند سند 2030 که تلاش بسیاری برای رسمی شدن آن در ایران انجام گرفت، اینک به‌طور رسمی از طریق شبکه‌های ماهواره‌ای وابسته به سرویس‌های اطلاعاتی غرب، برای ایرانیان و به‌خصوص کودکان این سرزمین پخش می‌شود.
این درحالی است که متأسفانه شبکه‌های رسانه ملی نیز اغلب به پخش کارتون‌ها و فیلم‌های آمریکایی و غربی با حذف برخی صحنه‌های آشکار ضد اخلاقی و ضد دینی ولی بدون توجه به پیام‌های پنهان درون آنها، مبادرت می‌ورزند. لازم است مدیران و متولیان رسانه ملی در این ایام که تهاجم فرهنگی غرب بنا به اعلام رسمی خودشان، روز به روز شدت می‌یابد، به‌عنوان قوی‌ترین و اصلی‌ترین رسانه کشور برنامه‌های موثرتر و جذاب‌تری برگرفته و ملهم از منابع دینی و ملی این کشور برای ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی پیش‌بینی و تهیه و پخش کنند تا کودکان ما تا حدودی از این هجمه عظیمی که متوجه آنهاست، خلاص شوند.

 

 

خواندن 349 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی