بهايی ها منابع مكتوب خودشان را سانسور می كنند

یکشنبه, 23 تیر 1398 21:14 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

کوتاه وخواندنی :

بهائیت در ایران : فرقه‌ها معمولاً توسط قدرت‌های بزرگ ساخته‌وپرداخته می‌شود و تحویل جامعه هدف می‌شوند. این کشور هدف می‌تواند با درگیر شدن با فرقه از چپاول، غارت، همچنین نفوذ و جاسوسی غافل شود.

به تاریخچه ظهور و بروز بابیت که بعدها بهائیت نام گرفت نگاه کنیم ، باب عامل معلوم‌الحالی بود که روسیه وی را در آن موقعیت تاریخی و سیاسی ایران، بر سرکار آورد تا فرقه‌ای تأسیس کند تا اتحاد و یکدلی مردم را از بین ببرد.

درزمینه فرقه باب قرار بر این بود تا روسیه حمایت همه‌جانبه‌ای از باب داشته باشد و او را در صورت ایجاد مشکلی در لحظه آخر نجات دهد. هرچند باب بر اساس تاریخ و اسناد، زیر شلاق طاقت نیاورد، توبه کرد و همه ادعاهای خویش را تکذیب کرد و گفت: من هیچ ادعایی ندارم و هرچه گفته‌ام دروغ بوده است.

این موضوع را می‌توان دریکی از کتاب‌هایی که همه بهاییان به آن ایمان‌دارند و همان کتاب تاریخ نبیل زرندی است استناد نمود. جدای از این موضوع توبه‌نامه این فرد کذاب هم به دست خط خودش در آرشیو اسناد ملی وجود دارد.

در مرحله بعد انگلیسی‌ها که بهاء را سرکار آوردند و باز هم از آشفتگی اوضاع استفاده نموده چنین وانمود کردند که باب فقط یک بشارت‌دهنده بوده و قرار بر بشارت وی بر ظهور قائم بوده و خودش شهید شود. درحالی‌که باب خودش ادعای قائمیت کرده بود و تمامی این ادعاها در جای‌جای کتاب‌های بهاییان وجود دارد.

حال سؤال اینجاست که چرا در منازل بهاییان هیچ‌کدام از کتاب‌های باب وجود ندارد؟!

در این خصوص شما می‌توانید در منازل افراد وابسته به این فرقه کتاب‌های انجیل و تورات را پیدا کنید اما کتاب بیان نیست؟

پرواضح است که اگر کتاب بیان برای جامعه بهایی در دسترس بود، قطعاً دروغ بودن ادعاهای بهاء معلوم می‌شد.

باب هیچ‌گاه به ظهور بهاء بشارتی نداد بلکه بشارت به ظهور فردی داد که قرار است در 2000 سال دیگر بیاید. در کتاب بیان آن‌چنان تعالیم بی‌شرمانه و بی‌سروته وجود دارد که فقط همان احکام برای ثابت کردن باطل بودن بابیت و بهاییت کافی است و یقیناً باب نمی‌توانسته به گفته خودش با چنین کتابی از سوی خدا آمده باشد.

قسمت‌هایی از همین تعالیم بی‌شرمانه و کذب:

تخم‌مرغ را به هم نزنید چون محتویاتش باهم مخلوط می‌شود، سوار گاو نشوید و شیر خر نخورید، اگر زنی از بابیان باردار نمی‌شد می‌تواند با اجازه همسر به خارج از خانه برود و حامله شده و برگردد ولی شخصی که او به نزدش رفته باید بابی باشد….

خواندن 126 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی