امت مسلمان عزادار شهادت سید سالار شهیدان عالم ، پیروان فرقه ضاله بهائیت در جشن و شادمانی

سه شنبه, 12 شهریور 1398 02:04 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران : در حالیکه امت مسلمان در ایران و چندین کشور پیروان اسلام شیعه در ابتدای محرم آماده میشوند که در سالروز شهادت سید وسالار شهیدان حضرت ابا عبدالله (ع) به سوگ بنشینند . پیروان فرقه ضاله بهائیت بدون توجه در همین ایان بمناسبت تولد رهبرانشان به جشن و پایکوبی میپردازند .

یک رهایافته از تشکیلات بهائیت گفت: بهائی‌ها تاریخ تولد رهبرانشان را از تاریخ شمسی به قمری تغییر داده و آن را به روز اول و دوم محرم تعریف کرده و هر ساله در این ایام به رقص و جشن و پایکوبی مشغول می‌شوند.

وی به اهداف این تشکیلات اشاره کرد و افزود: بهائیت فرقه‌ای است که هدف آن از بین بردن دین مبین اسلام است و این فرقه ضاله که از طریق تشکیلات اسرائیل حمایت و پشتیبانی می‌شود، برای رسیدن به اهداف پلید خود دست به هر کاری می زند.

محبتی بیان داشت: تقسیم‌بندی ایام سال و روز بدون قانون خاصی یکی از حربه‌های آنان است،‌ به گونه‌ای که تاریخ تولد علی محمد باب و حسین علی نوری را از تاریخ شمسی به قمری تغییر داده و آن را به روز اول و دوم محرم تعریف کرده و هر ساله در این ایام به رقص و جشن و پایکوبی مشغول می‌شوند.

وی با بیان اینکه اعضای فرقه بهائیت برای بی‌اهمیت جلوه دادن عزاداری امام حسین(ع) از هیچ اقدامی دریغ نمی‌کنند، ابراز داشت: تشکیلات بهاییت به دختران جوان این دستور را می‌دهند که با آرایش زننده و پوشش غیر اسلامی وارد هیأت‌ها و محافل عزاداری امام حسین(ع) شوند تا با این اقدامات قداست مراسم حسینی را از بین برده و هتک حرمت کنند.

حرمت شکنی بهائیان در ایام سوگواری اباعبدالله الحسین در سال های اخیر در حالی صورت می گیرد که بهائیان مدعی احترام به ادیان الهی اند. این حرمت شکنی ها از زمانی که پیروان بابی در روزعاشورا در کربلا ( در زمان حضور بابیان در عراق و شهر کربلا )به رقص و شادی پرداختند وجود داشته است و می توان به بارزترین این نمونه در زمان ما به رقص و پایکوبی در روز عاشورای 88 و اخیرا در محرم و صفر امسال به بهانه جشن دویستمین سالگرد سرکرده شان حسین علی نوری اشاره کرد. در این ایام که هموطنان غیر مسلمان ما به پاس عدالت خواهی و آزاداندیشی امام حسین فعالانه به عزاداری می پردازند و میزبان عزاداران حسینی میشوند و یا حداقل به حرمت جامعه ای که در آن زندگی می کنند جشن ها و شادی های معمول خود را تعطیل می کنند بهائیان ایران که برای جذب اطرافیان ماسکی از انسان دوستی بر چهره دارند به هر بهانه ای برای بی حرمتی به شعائر مذهبی و سست کردن اعتقادات و باورهای مردم این مرز و بوم متوسل می شوند .
این تشکیلات جاسوسی با حمایت رژیم صهیونیستی به دنبال جهانی سازی بهائیت هستند.دیدار نتانیاهو از مرکزتشکیلات بهایی به گفته کارشناسان، آن گونه که بهائیان ادعا می کنند یک دیدار ساده نیست و حاکی از بده بستان هایی بین رژیم غاصب صهیونیستی و این تشکلیات است. این تشکیلات جاسوسی که ادعای وحدت عالم انسانی را دارد در ایجاد شکاف و تفرقه ید طولایی دارد و اصلا ظهور و بروز خودش منشاء شکاف و اختلاف بوده است. حال در این موقعیت حساس که منطقه بعد از یک دوره بی ثباتی به مدد ایثار و پشتکار قهرمانان و مدافعان حرم کم کم رنگ و بوی آرامش به خود می گیرد رژیم صهیونیستی به این مهره خود هم ماموریت داده تا برای ایفای نقش در بر هم زدن امنیت منطقه اقدام کند و راه را برای بزرگ ترین جنایت کار هموار کند.
حال سوال اینجاست که آیا این تکاپوی بهائیان برای قدرت گرفتن برای خدمت به نوع بشر و تحقق وحدت عالم انسانی است یا رسیدن به منافع و مطامع خود و اربابانش؟ پاسخ به این سوال روشن است. حافظه تاریخ گواه این مطلب است که هر گاه بهائیان قدرتی و فرصتی یافتند به جنایت و سوء استفاده پرداخته اند. در دوره نفوذ گسترده در دستگاه نظام شاهنشاهی ایران فقط به کسب منافع اقتصادی خود پرداختند و هیچ منفعتی به ملت ایران نرساندند بلکه ظلم و تعدی های بی شماری به این مردم وارد کردند.

خواندن 143 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی