دعوت به وطن فروشی توسط عرفان ثابتی

پنج شنبه, 21 شهریور 1398 08:01 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران : فرقه‌ی بهائیت به عنوان ستون پنجم استعمار و قدرت‌های سلطه‌گر جهانی، با ترویج بی‌وطنی و زدودن غیرت ملّی در تلاش است تا مفهوم کوته‌نظرانه‌ای را به مردم القاء کند و آن اینست که اگر اربابان بهائیت به کشور شما حمله و یا اموالتان را چپاول کردند، تسلیم محض باشید! اما آنان هیچ‌گاه از تبعاتی که به اسارت گرفتن مردم و چپاول ثروت و هویت کشورشان توسط مهاجمین دارد، سخنی به میان نیاورده‌اند.

یکی از دون کیشوت های متوهم بهائی جناب عرفان خان  ثابتی از مبلّغین نام‌آشنای بهائی و نماینده‌ی غیررسمی بهائیت در مناظرات تلویزیونی است که تریبون‌های گوناگونی در شبکه‌های ضدانقلاب در اختیارش قرار داده می‌شود. وی با حضور در برنامه‌های مختلف شبکه‌هایی چون VOA, BBC, manoto, Radio Farda و تبلیغ بهائیت و نقشه‌های اربابانش را به طرق مختلف به خورد مخاطبان می‌دهد.
ثابتی اخیراً در یکی از برنامه‌های شبکه بهائی و هتاک
manoto که سابقه سیاهی در توهین به ایران و ایرانیان دارد، سخنانی در بیهودگی دفاع از استقلال، دعوت به وطن‌فروشی، اظهار نظر در مورد مواد آموزش درسی کودکان و ارائه کرده‌است. سخنانی که در بردارنده برخی اهداف بهائیت پیرامون باز کردن راه نفوذ و خیانت‌پیشگی است؛ چیزی که در سرتاسر تاریخ این فرقه قابل مشاهده می‌باشد.
وی در بخشی از سخنانش اینطور گفت: «این خیلی تأسف‌آور و دردناک است که حتی کسانی که تعلّقات دینی خاصی ندارند، تعصب میهن‌پرستانه‌ای دارند که حاضرند خون بریزند برای آنچه که اسمش را دفاع از خاک می‌گذارند»(1)
البته جالب است بدانیم ترویج و دعوت به بی‌وطنی، خیانت و جاسوس‌پروری از سوی مبلّغان بهائی؛ برگرفته از تعالیم ساخت استعمار این فرقه می‌باشد؛ تعالیمی
 که عبدالبهاء، تکلیف پیروان خود را هنگام مورد تجاوز قرا گرفتن، این‌گونه مشخص کرده است: «... اگر ستم‌کاری دست تطاول بگشاید و مانند گرگ تیزچَنگ هجوم نماید، اَحبای الهی مانند اَغنام (گوسفند) تسلیم شوند. لهذا مقاومت ننمایند بلکه تیغ و شمشیر را به شَهد و شیر مقابله نمایند. زخم به جِگرگاه خورند، دست قاتل را ببوسند و در سَبیل الهی جانفشانی نمایند. از برای ستم‌کار اِستغفار کنند و طلب عَفو از پروردگار نمایند»(2)
چرا که در واقع پیشوایان بهائیت با پست شمردن وطن، مدافعین آن را چون سگ‌های درّنده دانسته‌اند که در مقابل تجاوز دیگری مقابله نموده و به منازعه برمی‌خیزند: «لیس الفخر لمن یحب الوطن بل الفخر لمن یحب العالم. خداوند عالمیان را در یک زمین خلق فرموده و کُل را در آن منزل داده، ولی نفوس بشر (و) ملل عالم، مانند کِلاب (سگ‌ها) این میدان را تقسیم وَهمی نموده‌اند و هر یکی دیگری را تجاوز از آن تقسیم، مساعده ننماید و به منازعه برخیزد...».(3)
آری؛ فرقه‌ی بهائیت به عنوان ستون پنجم استعمار و قدرت‌های سلطه‌گر جهانی، با ترویج بی‌وطنی و زدودن غیرت ملّی در تلاش است تا مفهوم کوته‌نظرانه‌ای را به مردم القاء کند و آن اینست که اگر اربابان بهائیت به کشور شما حمله و یا اموالتان را چپاول کردند، تسلیم محض باشید! اما
 آنان هیچ‌گاه از تبعاتی که به اسارت گرفتن مردم و چپاول ثروت و هویت کشورشان توسط مهاجمین دارد، سخنی به میان نیاورده‌اند. لذاست که این فرقه از پیروان خود، جاسوسانی بالفطره برای نظام سلطه‌ی جهانی و اربابان بهائیت می‌سازد؛ همچنان که فردوست می‌گوید: «بهایی‌هایی که من دیده‌ام واقعاً احساس ایرانیت نداشتند و این کاملاً محسوس بود و طبعاً این افراد، جاسوس‌های بالفطره بودند».(4)

پی‌نوشت:
1-پایگاه خبری جام نیوز، تیتر خبر:
 دعوت به وطن فروشی توسط عرفان ثابتی لیدر مبلغ بهائیت، کد خبر: 904449، ۱۳۹۷/۰۴/۲۵.
2- عباس افندی، مکاتیب، مصر: به همّت فرج‌الله زکی الکردی، 1921 م، چاپ اول، ج 3، ص 124-123.
3- عباس افندی، مکاتیب، نسخه الکترونیکی، ج 1، ص 410.
4- حسین فردوست، ظهور و سقوط سلطنت پهلوی، بی‌جا: اطلاعات، 1370، ج 1، ص 282.

 

خواندن 169 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی