وقتی دشمنان نظام می خواهند جای جلاد و شهید را عوض کنند.

جمعه, 08 آذر 1398 21:01 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران :  بعد از تغییر قیمت بنزین وحوادث بعد از آن که با موج سواری عده ای آموزش دیده معاندین و در نتیجه ، ایجاد خسارت قابل توجه به اموال دولتی وعمومی و شخصی  منجر گردید . اشرار در این میان هر چه توانستند ؛آتش زدند و با سلاح گرم و سرد به جان مردم افتادند.

این روزها اشرار و آشوبگران جنایات متعددی در قبال مردم کشورمان انجام دادند. مردم غیور ایران با حضوری بی بدیل ، این توطئه را نیز همچون توهمات قبلی به  شکست کشاندند . اما باید گفت ما در زندگی 41 ساله خود از این توطئه ها زیاد دیده ایم و بعدها هم خواهیم دید اما باید توجه کنیم که روسیاهی به زغال می ماند و بس .
اشرار و اوباش خیابانی در این میان هر چه توانستند ؛آتش زدند و با سلاح گرم و سرد به جان مردم افتادند. جالب است در این گیر و دار باز هم همچون گذشته سیل اظهارات حمایت گرانه از این آشوبها و اینکه با تمامامکانات در کنار آشوبگران هستیم ، بهنظر میرسد سناریو تکراری کشته سازی باز هم در دستور کار بوده است . از همه جالبتر اینکه ز دوباره شاهدیم که تاریخ تکرار می شود و رسانه های معاند و دشمنان نظام سعی دارند تا جای جلاد و شهید را عوض کنند.

آنان به جای سخن گفتن از مردم بی دفاع که اماج حملات ناجوانمردانه اشوبگران قرار گرفته اند ؛ سعی دارند تا دستگیری تعدادی از این آشوبگران را به نوعی مظلوم نمایی آنان نشان داده و بار دیگر تهمت هایی را متوجه جمهوری اسلامی ایران کنند

 

 

حال چند سوال از دلسوزان وحامیان حقوق مردم

1-  حقوق مردم مظلوم فلسطین که سالهاست توسط رژیم صهیونیستی نادیده کرفته شده و این مردم مظلوم به این جرم که حاضر به واگذاری سرزمین خود به صهیونیستها نیستنند به خاک و خون کشیده میشوند کجاست ؟ تا چه دولتمردان امریکائی بنا دارند جنایت جنگی رهبران رژیم کودک کش اسرائیل را نادیده بگیرند .

2- حقوق مردم سوریه چرا توسط دولتمردان امریکائی و اروپائی با یک توهم نادیده گرفته شد و سالیان متمادی این مردم را به کام مرگ فرستاد . مگر ریاست جمهور فعلی امریکال اذعان ندارد که جریان جانی داعش را آنان ایجاد کردند . حالا چطور باید به این حقوق پایمال شده با هزینه سنگین پاسخ داد . دولتمردان امریکائی چرا پاسخگونیستنند ؟

3- عراق به بهانه واهی توسط گروهی از کشورهای اروپائی به رهبری امریکا کمتر از یک دهه مورد شدیدترین حملات ویرانگر قرار گرفت و امریکائیان اجازه دادند جریان جانی داعش در عراق جولان دهد پاسخ خونهای ریخت شده و جانهائی که سر از تنشان جدا شد و بدنهائی که زنده زنده در آتش سوخت با کیست ؟ بقول رهبران امریکا منافع این کشور ( مضحکترین واژه ) با چه قیمتی در دنیا میباید تامین گردد ؟

4- در یمن ، مدعیان حقوق مردم پاسخ دهند مردم مظلوم یمن به چه گناهی مورد حمله جانیان گوش بفرمان سران امریکا به خاک وخون کشیده شدند ؟ سلاحهای مورد استفاده از کدام کشور تامین میشود ؟

5- در میانمار مسلمانان به خاک و خون کشیده شدند و زنده زنده در خانه هایشان سوزانیده شدند ارتشیان میانمار با کدام دستور بروی مردم مسلمان آتش گشودند ؟ . آیا باید باور کنیم که این کشور بدون چراغ سبز مدعی کدخدائی دست به این جنایت زده است ؟

در بحرین و شیوخ بی خاصیت عربی حاشیه خلیج فارس با کدام دستور و از ناحیه چه کسی سناریو مقابله با اسلام نای محمدی (ص) کلید خورده است .

و .........

نتیجه اینکه اتاق فکر مدعی کدخدائی جهان با راهبرد مقابله با اسلام تا چه زمانی میخواهد به پروژه اسلام هراسی ادامه دهد ؟

مردم دنیا ، رفتار مسلمانان پیرو اخلاق و رفتار پیامبر عظیم الشان اسلام را دیده اند . بدانید دوری نخواهد گذشت که این رفتار سردمداران کفر و هرزگی را به قضاوت خواهند نشست آن وقت است که دیکر حتی نشانه ای از دولتهای زر و زور نخواهد ماند .

حامد محمودی 

 

خواندن 140 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی