واکنش بهائیت به سیلی ایران به آمریکا !

شنبه, 19 بهمن 1398 07:05 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران : چهلم شهادت مظلومانه سردار دلها نزدیک است . و در این مدت دوست و دشمن اعتراف دارند که سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با نوع عمل خود در خدمت به ملت و نگاهی که به این رفتار خود داشت عنوان سردار دلها را گرفت . و مراسمات تشعیع و پاسداشت این قهرمان  سرزمین ایران اسلامی نشان داد که فدکاری برای این ملت از چشمها پنهان نمیماند و مردم میدانند که که چگونه از فرزندانشان سپاسگذاری نمایند .

اما نگاه کنیم به بدحالان ، که از این عظمت شوکه شده و حتی چشم بروی واقعیت  بفرمایش رهبر فرزانه انقلاب یوم الله ها هم میبندند .

پس از سیلی ایران به آمریکا و موشک‌باران دو پایگاه ارتش تروریست این کشور، تشکیلات بهائی با القای ترس از وقوع جنگ، انتقام را منفورترین واژه و منطق ضعیفان برشمرد! آری؛ در فرقه‌ای که منطق خود را در دست‌بوسی ظالمین و متجاوزین می‌داند، دفاع از وطن را تعصب کور معرفی و اصل وطن را فرای توهم نمی‌داند، باید هم دفاع را حماقت برشمارد!

تشکیلات بهائیت که حتی برای دفاع از حقوق حیوانات و همجنس‌بازان بیانیه می‌دهد، پس از شهادت سردار سرافراز اسلام و ایران سلیمانی، سکوت را برگزید و عناصر آن به جای همراهی و همدلی با آحاد مردم ایران و مظلومان منطقه، همسو با قدرت‌های سلطه‌گر به ابراز شادی و توهین به این سردار سرافراز پرداختند.
اما پس از سیلی ایران به آمریکا و موشک‌باران دو پایگاه ارتش تروریست این کشور، تشکیلات بهائی با القای ترس از وقوع جنگ، انتقام را منفورترین واژه و منطق ضعیفان برشمرد!(1)
آری؛ در فرقه‌ای که منطق خود را در دست‌بوسی و تقدیر از ظالمین و متجاوزین می‌داند: «... اگر ستم‌کاری دست تطاول بگشاید و مانند گرگ تیزچَنگ هجوم نماید، اَحبای الهی مانند اَغنام (گوسفند) تسلیم شوند. لهذا مقاومت ننمایند بلکه تیغ و شمشیر را به شَهد و شیر مقابله نمایند. زخم به جِگرگاه خورند، دست قاتل را ببوسند».(2)
دفاع از وطن را تعصب کور معرفی می‌کند: «تعصّب جنسی تعصّب دینی تعصّب وطنی، تعصّب سیاسی هادم بنیان انسانی است»(3) و اصل وطن را فرای توهم نمی‌داند: «هر قطعه محصوره را كه نام وطن می‌نهيم و به اوهام (توهم‌های) خويش مادر می‌ناميم».(4)
باید هم دفاع از کشور، خون، غیرت، عزت و اقتدار ایران را حماقت برشمارد!

اما همین سران قلدر بهائی، بر خلاف عملکرد خود در به راه انداختن سه جنگ داخلی در کشور و سرکوب مخالفین خود و دستور به بایکوت دگراندیشان؛ برای مواجهه‌ی مظلومان با ظالمان حامی خود، تفکر ظلم‌پذیری را ترویج کرده‌اند؛ همچنان که عبدالبهاء گفته است: «اگر نفسی به نفسی ظلمی کند ستمی کند تعدّی کند و آن شخص مقابله بالمثل نماید این انتقام است و این مذموم است... بلکه باید بالعکس مقابله کند، «عفو» کند، بلکه اگر ممکن شود اعانتی (: کمکی) به متعدّی (: قاتل) نماید. این نوع سزاوار انسان است به جهت اینکه از برای او از انتقام چه ثمری حاصل. هر دو عمل یکی است. اگر مذموم است هر دو مذموم است».(5)

پی‌نوشت:
1- به نقل یکی از کانال‌های تلگرامی تبلیغی تشکیلات بهائیت.
2-عباس افندی، مکاتیب، مصر: به همّت فرج‌الله زکی الکردی، 1921 م، چاپ اول، ج 3، ص 124.
3- عباس افندی، خطابات، لانگنهاین آلمان غربی: لجنه‌ی نشر آثار امری، بی‌تا، ج 2، ص147.
4- عباس افندی، مکاتیب، مصر: فرج‌الله زکی الکردی، 1921 م، ج 3، ص 105.
5- عباس افندی، مفاوضات، مصر: فرج‌الله زکی الکردی، 1920 م، ص 187.

 

خواندن 119 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی