بهائیت ، دزد عقیده و ایمان مردم خصوصا جوانان

سه شنبه, 13 خرداد 1399 08:12 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران : جوان ها بايد از لحاظ اعتقادي ، بنيه ديني و روحي تقويت شوند و بدانند مسيحيت چه اباطيلي دارد ، اين عهد عتيق و جديدي که سند اعتبار اين ها است ، قابل عمل نيست و از نظر عقلي مردود است

 

حضرت آيت الله العظمي " وحيد خراساني" از مراجع معظم تقليد اظهار داشت : وقتي گفته مي شود امنيت ، بعضي ها تصور مي کنند امنيت تنها در زندگي روزمره است ،در حالي که فرد و اجتماع احتياج به امنيت دارد ، امنيت به تمام معناي کلمه ، باید توسط متولیان امر تامین امنیت مهیا شود .

معظم له بيان کرد : اينکه گفتيم امنيت به تمام معناي کلمه ، يعني امنيت از لحاظ اعتقادي و ديني ، جاني ، عرضي و مالي ، در درجه اول امنيتي که بايد در مملکت برقرار شود امنيت ديني است اگر خدشه پيدا کند ، همه چيز به هم مي خورد .

اين مرجع معظم تقليد با بيان اينکه امروز کشور از ناحيه وهابيت ، تبليغات مسيحيت ، بهائيت ، و...  در خطر است ادامه داد: بايد دزدان دين ربا و دزدان عقايد شناخته شوند و جلوي آن ها گرفته شود ، به مجرد اينکه فضاي آلوده محقق شود ، خواه و ناخواه ميکروب رخنه کرده و زادو ولد مي کند ، آن وقت معالجه اش بي نهايت مشکل مي شود .

وي ادامه داد : جوان ها بايد از لحاظ اعتقادي ، بنيه ديني و روحي تقويت شوند و بدانند مسيحيت چه اباطيلي دارد ، اين عهد عتيق و جديدي که سند اعتبار اين ها است ، قابل عمل نيست و از نظر عقلي مردود است.

معظم له افزود: مسيحيت اساسش حضرت عيسي است ، تمام نصاراي عالم عاجزند که نسب حضرت عيسي را معرفي کنند ، در خود اناجيل هم در نسب عيسي ،سراپا اختلاف است ، آن وقت خداشناسي اين ها چگونه است؟

حضرت آيت الله العظمي " وحيد خراساني" ادامه داد : اين جوان چه خبر دارد ؟ تمام اين ها مستند است ، مسيحيت که اين طور است ، وهابيت باطل اندر باطل است ، اين ها را خارجي ها درست کرده اند ، چون ديدند در مقابل اين اباطيل تورات و انجيل در دنيا پيشرفت نمي کنند ، با وجود اين قرآن ، دستورات ، اخلاق و احکام ،انگليسي ها عبدالوهاب را درست کردند ، سر مي برند و فيلم مي گيرند و نشان مي دهند ، و دين ما را با غلظت و خشونت معرفي مي کنند ، مسئوليت اول همه ما، حفظ امنيت اعتقادي است .

اين مرجع معظم تقليد با تاکيد بر اينکه بايد جلو تبليغات وهابيت و بهائيت گرفته شود بيان داشت : همان طوري که مواظب هستيم دزدي ، پول کسي را نبرد ، بايد مراقب باشيم که دزد ها دين مردم را نبرند .

 

 

خواندن 33 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی