شبکه های وهابی در خدمت مهره های بهائیت

چهارشنبه, 23 مهر 1399 05:24 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران :  مهره های به اصطلاح رسانه ای بهائیت ابائی ندارند ارتباط آنها با شبکه های وهابی فاش شود . آنها به طور مستقیم در برنامه های آنان شرکت می کنند. این درحالی است که بهائی ها به هیچ عنوان مشی مسلمانان را قبول ندارند و از هیچ هتاکی و توهینی به باورهای آنان ابائی ندارند و در برابر وهابی ها نیز به افراطی ترین شکل ممکن و با شیوه تکفیر، کمر به قتل مسلمانان بسته اند.

حال این دو فرقه که یکی مدعی روشنفکری و مساوات می باشد چگونه با فرقه ای سفاک و تکفیری هم صحبت شده است ؟ قابل تامل است .  واقعیت این است که هر دو جریان علی رغم اختلافات ظاهری در باورها، عملا خشن و تروریستی می باشند با این تفاوت که در وهابی ها این اقدام آشکار و در تشکیلات بهائیت این عمل به شیوه ای مرموزانه و غیر آشکار انجام می گردد.

اما نکته قابل توجه  اینجاست دشمنی با ایران نیز از دیگر مشترکات هر دو این جریانات می باشد و از این رو زمانی که بحث ایران و مسلمانان مطرح می گردد جمیع فرقه های دست ساز استعمار که هر کدام برای ذائقه ای طراحی شده اند اختلافات ظاهری را کنار گذاشته و به صورت یکپارچه به عداوت علیه ملت ایران می پردازند.

نمونه بارز آن مرتضی اسماعیل پور مهره رسانه ای فرقه ضاله بهائیت می باشد که مکرر با شبکه های وهابی به مصاحبه می پردازد و مواضع ضد اسلامی خود را از طریق آنان ترویج می دهد. اما آنچه که بیش از پیش نفاق اسماعیل پور و امثال او  را آشکار می کند این است که وی مکرر از حقوق بشر و این قبیل امور دم میزند درحالی که شبکه های تکفیری وهابی مانند کلمه(که شیعیان و عموم ملت ایران را کافر و واجب القتل می دانند) محل جولان او گشته است.

در حقیقت بهائیت و وهابیت دو جریان مخرب ضد ایرانی و شیعی می باشند که در این ایام پرده از رخ برگرفته و علنا با یکدیگر هم پیمان گشته اند. تشابهات مخرب بسیاری بین مشی و عملکرد بهائیان و وهابی ها وجود دارد که در شماره های بعد به آن خواهیم پرداخت.

خواندن 15 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی