حمایت پروانه سلحشوری از نوشین جعفری

Tuesday, 17 September 2019 20:25 Written by  font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size

بهائیت در ایران : پس از بازداشت صاحب اکانت هتاک به ائمه اطهار (علیهم السلام)، موجی از سوی اسلام‌ستیزان، ضدانقلاب، سلبریتی‌ها و برخی عناصر معلوم الحال برای آزادی وی شکل گرفت. اما اساسا انتظار این نبود که کسانی که مناصب قدرت را در جمهوری اسلامی تصاحب کرده‌اند؛ خود در مقام اپوزیسیون، آزادانه به اصل انقلاب بتازند و پیش از محاکمه‌ی دشمن هتاک به اسلام، وابسته به تشکیلات بهائیت و رابط سفارت انگلیس، دفاع کنند؟!

نوشین جعفری دختر قدرت‌الله جعفری از سران حزب پان‌ایرانیسم و فرقه‌ی ضالّه‌ی بهائیت است که در جریانت فتنه 88 نیز بازداشت شد. وی علاوه بر هتاکی به مقدسات در فضای مجازی، رابط اصلی سفارت انگلستان با هنرمندان سینما به شمار می‌آمد.(1)
جعفری صاحب اکانت هتاک به ائمه اطهار و سیدالشهدا (علیهم السلام)، علاوه بر داشتن رابطه‌ی نزدیک با بازیگران سینما، ارتباطات بسیار نزدیکی نیز با برخی چهره‌های سیاسی داشته است.
پس از بازداشت نوشین جعفری (مورخ 13 مرداد 1398)، پروانه سلحشوری در صحن علنی مجلس شورای اسلامی به دفاع از وی پرداخت!(2)
متاسفانه این خانم به این اعلام موضع اکتفا نکرد ودر حالی که از وضعیت خانم جعفری اطلاع کامل داشت مجددا مورخ 10 شهریور 1398در صحن علنی مجلس شورای اسلامی به دفاع از نوشین جعفری پرداخت تا زنجیره‌ی فشارها را برای آزادی این متهم (از جانب اسلام‌ستیزان، ضدانقلاب، سلبریتی‌ها و برخی جریانات سیاسی ) تکمیل کند!!!

 

متاسفانه برخی سیاسیون هنوز معنای منافع ملی را دریافت نداشته و با برخوردهای احساسی آب به آسیاب دشمنان مردم ایران می ریزند .

پی‌نوشت:
1- خبرگزاری مشرق، تیتر خبر: نوشین جعفری کیست و چرا اهالی سینما از بازداشت او به وحشت افتاده‌اند؟، کد خبر 983767، تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸.
2- خبرگزاری برترین‌ها، تیتر خبر:نطق پروانه سلحش

Read 300 times
Rate this item
(0 votes)

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Black Blue Brow Green Cyan

Body

Background Color
Text Color
Layout Style
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family